PLACOVI VO SELO JAKIMOVO
1 €
Цената не е фиксна
09.04.2022 15:09

Виница / Виница

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat cisti placovi vo selo Jakimovo...cena po dogovor ...se naogaat vo delot pozadi crkvata Sv. Joakim Osogovski

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

antonio
Потврден огласувач
078362925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам