SE PRODAVA
59.555 €
Цената не е фиксна
21.06.2022 00:56

Виница / Виница

Број на соби:

3

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

S.Jakimovo Vinica

se prodava kuka nova gradba so komplet sredena dokumentacija vo s,jakimovo na 2 km od vinica na mnogu ubavo mesto.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ilo
Потврден огласувач
071246966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам