1 / 7
Vrnivni Audiofilski cd-pleeri
1 €
28.01.2021 13:44

Скопје Центар / Скопје

*Philips 204
*Marantz cd 75 mk2
*Sony x505es
*Denon dcd 1550ar
*Philips ak 610 Full upgrade

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
070279921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам