1 / 5
Silazno Furazna VODENICA
18.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2021 08:17

Прилеп / Прилеп

Se prodava trofazna silazno furazna MLIN vodenica jacina na motor 3 kw 2900 vrtezi vo minuta,meli povejke raboti carefka,lucerka dzonce slama i mn dr raboti nameneti za socarstvoto
cena 18000denari

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава / Можна е замена од:

Blagojce
Потврден огласувач
075897715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам