1 / 12
MERCEDES B 200 CDI 2008 GOD
5.200 €
05.08.2022 11:18

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 200

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES B 200 2008 GOD
250 000 KM
AVTOMATSKA KLIMA
ALUMINIUMSKI BANDAZI
NAVIGACIJA
AIR BAG
ELEKTRIKA NA PROZORCITE
ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE
CENTRALNO ZAKLCUVANJE
HALOGENKI
CD
SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
ABS
NOVI GUMI
SEGA UVEZENA OD GERMANIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
info 075 229 613 PLUS NA VIBER I WAZAP.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
075229613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам