1 / 2
ЕЛЕКТРОНСКИ ШТИМЕР
500 МКД
Цената е фиксна
03.02.2021 19:28

Прилеп / Прилеп

Како за почетници така и за професионалци...
Поконкретно за што се работи
http://www.rakuten.com/prod/cherub-wmt-588c-3-in-1-metronome-tuner/223408360.html
Видеото е снимено со него
Само фали задното капаче за батерии но работи нормални и без него

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
077/646-687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам