1 / 5
prodavam laptop ASUS-K50IJ
6.000 МКД
Цената не е фиксна
06.01.2017 16:58

Делчево / Делчево

Производител:

ASUS

Процесор:

над 2 GHz

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

2 GB

CPU:Pentium dual core 2.3 GhZ
RAM: 2GB
Operativen Sistem:Windows 7 professional 64 bit
Gravicka karta:Intel hd graphics
Ekran: 15.6 inch
Ima predna kamera
4 USB ports

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

venco
Потврден огласувач
072251313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам