1 / 8
AGREGAT AGREGATI DOJDE POLAREN STUD NE CEKAJTE
10 МКД
Цената не е фиксна
30.11.2021 21:18

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVAAT AGREGATI VO RAZLICNI GOLEMINI I SNAGI NEOPHODNO E ZA SEKO SEMEJSTVO I DOMAKINSTVO DA IMA EDEN. ZIMATA NE PRASUVA. AGREGATITE SE SO GARANCIA OD 3 DO 12 MESECI GARANCIA PRAKJAME I PO KARGO I OSTANATI BRZI PRATKI POVELETE VE OCEKUVAME

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

AGREGATI
VIZBEGOVO
Потврден огласувач
077983858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам