Logo

Продавам 100% Органски Планински Мед

Број на оглас: 2337324 | Објавен на: 17.08.2019, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Продавам 100% Органски Планински Мед.Пчелите се одгледуваат на 1200 метри надморска височина на Осоговските планини.Медот се продава и на мало и на големо. 500ден. Кг Besplatna proba!

  Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

  Stefan Cvetanovski