1 / 9
СЕ ПРОДАВААТ МАСКОТИ
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 21:53

Прилеп / Прилеп

.Мече 10000 ден.слонче 10000 ден.и пикачо 6000 ден. Пингвин 6000 ден.Се продава и столица за дедо Мраз голема 9000 ден.и новогодишна позадина на платно 6метри долга на 3 метри висока.тел 070/706-821 Горан

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070706821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам