1 / 8
ROTIRACKA ,, DISKO SIJALICA " ROTIRACKA >> DISKO SIJALICA <<
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.12.2021 09:54

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Raboti na obicna fasonka
Mnogu dobar efekt
So mnogu boi i figuri
Potrosuvacka minimalna skoro ic samo 3w

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава / Можна е замена од:

$$$$$$$$$
Потврден огласувач
071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам