1 / 11
nova kuca na 3 kata so deloven prostor
125.000 €
Цената е фиксна
06.04.2022 14:14

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Koltuk

se prodava nova kuca,na 3 kata so deloven prostor vo naselba KOLTUK-Tetovo,na samiot pat za KALE.
Moze i kompenzacija so pomal stan vo Centar,i doplata.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам