1 / 9
Se prodava ili menuva za stan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 12:36

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

277 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna dokumentacija.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

jovica
Потврден огласувач
070811851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам