1 / 3
novi DORMEO PERNICI so aloe vera
1.100 МКД
Цената е фиксна
07.03.2020 09:58

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

dve novi pernici od DORMEO
35X55CM
ANATOMSKI SO MEMORI PENA
zapakuvani soodvetno
prakam po kargo
edna 1300den

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам