1 / 1
BARAM RABOTA ARHITEKT
1 €
31.07.2020 20:40

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota arhitekt inzinjer so site ovlastuvanja A za izvedba, proektiranje, revizija ,nadzor na 10 casa nedelno tel 077554016 075 404 890

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

AUDI
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам