1 / 2
Pilotka Mikrofon Kompletna Nova Odlicen Kvalitet
1.500 МКД
23.03.2023 10:49

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova pilotka komplet so baza... za djek konektor so mala banana kako na primer za povrzuvanje na kompjuter, mozno e dokupuvanje na reducir po cena od 50den

Sleduvaat 2 baterii od 9V i 1,5V

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам