Logo

Куќа во брусничка населба

Број на оглас: 2348957 | Објавен на: 17.10.2019, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 450 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1984

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Blazhe Koneski

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во брусничка населба ( не е лепенка), основа 100 м2, приземје два спрата. Секој спрат со две спални. Дворно место, две гаражи, визби.
Цената може да се преговара. Телефон за контакт 075 557 354.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  b

Потврден огласувач