1 / 5
Se PRODAVA / IZNAJMUVA dukjan
9.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2022 22:22

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

17 m²

Спрат:

2

Греење:

Друго

Dukjanot se naoga vo kompleksot dukjani Dujle. Do ordinacija D-r Samardjiska. Gleda na ulicata pozadi pozarnata i e so sopstveno wc. Za cenata ima prostor za dogovor. Za pod kirija cenata e 3000den.
Tel. 070 244 606

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075271100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам