1 / 5
се продава апарат за филтер кафе VICKO
300 МКД
06.10.2021 18:29

Гевгелија / Гевгелија

се продава апарат за филтер кафе VICKO користен но исправен цена 300 ден

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

liljana
Потврден огласувач
075526051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам