1 / 1
zavoen kompresor
По Договор
03.05.2022 07:49

Прилеп / Прилеп

Сите видови на завојни, клипни, подвижни компресори, дувалки за воздух, вакум пумпи, компресори со инвертор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Дил Ком
Потврден огласувач
071323313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам