1 / 2
novi DORMEO pernici so memori pena 35x55cm
900 МКД
Цената е фиксна
03.05.2019 23:25

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

novi pernici od DORMEO
STANDART dimenzii za pernicite 35x55cm
anatomski so memori pena
zelena navlaka -antialergiski
edna pernica 1200

p;rakam po kargo

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам