1 / 2
NOVI pernici od DORMEO so memori pena 30x 50
1.200 МКД
Цената е фиксна
12.05.2019 14:08

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

novi pernici od DORMEO
zapakuvani
dimenzija 30x50 cm
antialergiska,anatomska so memori pena
EXTRA cena
prakam po kargo
lokacija veles i skopje

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам