Dukan Deloven Prostor Dzon Kenedi
125.000 €
07.10.2020 11:39

Чаир / Скопје

Квадратура:

250 m²

Греење:

Централно

Se prodava dukan i deloven prostor na ulicata Dzon Kenedi 11, karsi sredno trgovacko uciliste vo kulite. Prizemje 50m2, kat 200m2, terasa 40m2. Pogoden za trgovija, uciliste, ordinacija...

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од: Претпријатие

UNIA International
Dzon Kenedi 11a Skopje
Потврден огласувач
02/2627666 02/2601369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам