1 / 3
GUESS posrebren set lance i narakvica so privrzok srce
890 МКД
Цената е фиксна
13.12.2021 00:46

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

GUESS посребрено ланче со нараквица со приврзок срце со логото на фирмата и украсено со циркони.
Должина на синџирчето од ланчето: 45cm
Должина на синџирчето од нараквицата: 20cm
Големина на приврзокот: 26х29mm (или 22x24mm)
Цена 890,00 денари.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Разно

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

USB elektronska zapalka запалка

350 МКД

Ultrasonicen ured za odbivanje na kucinja

450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам