1 / 4
Kozeni stoperki br. 33 topli I Vodootporni
600 МКД
Цената е фиксна
05.10.2018 19:08

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

33

Боја:

Црна

Noseni kratko vreme
Nemaat nikakvi ostetuvanja
Br 33
Kozeni i Topli
Stranicno so patent
Prakam po kargo
Lokacija veles i skopje

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам