Архитект со Овластување Б за Проектирање и Изведба
1 €
14.03.2022 09:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Можност за работа и соработка на ниво на цела Држава

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

PTstudio
Потврден огласувач
078409122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам