1 / 1
SE PRODAVA PLAC VO BARDOVCI
60 €
Цената не е фиксна
03.07.2019 13:27

Карпош / Скопје

Квадратура:

3104 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac vo bardovci , do pat 700m od kachanichki pat.
tel: 072/315-035

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
072315035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам