1 / 12
SKII,CEVLI,CIZMI,PANTALOMI,SKI GARDEROBA
50 €
18.12.2021 11:23

Велес / Велес

Skii Karvin od poznatite ,,BRENDOVI,, Uvoz od Švajcarija Ceni od 50€ do 120€.
Pantaloni Švajcarski Brendovi od 800den do 1200den.
Palta Švajcarski Brendovi od 1000den do 1500 den.
Kombilizoni Svajcarski Brendovi 1500den.
Cevli za Skijanje od 20€ do 80€.

Tel : 070 681 904
Viber : 0038970681904
Isprakam po ,,KARGO EKSPRES,, ili ,,KURIR,,

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам