1 / 12
CEVLI,CEVLA,CIZMI,CIZMA,SKII
70 €
18.12.2021 11:24

Велес / Велес

Cevli Novi od Poznatite Brendovi Uvoz od Švajcarija. Ekstra cena za Cista Nova Cevla 90€.

Tel: 070 681 904
Viber : 0038970681904
Isprakam po ,,KARGO EKSPRES,, ili ,,KURIR,,

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам