Logo

****АПАРТМАНИ ФИЛИП-Строг центар до езеро****

Број на оглас: 2363244 | Објавен на: 22.02.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Спрат: 6

Греење: Струја

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава луксузно наместен апартман во најстрогиот дел од центарот на Охрид, на само неколку метри од езеро и плоштад. Апартманот поседува дневна соба, спална со француски лежај, сопствено купатило, комплетно опремена кујна, тераса со поглед на езеро и стар дел од градот, климатизиран, LCD TV, кабловска телевизија, бесплатен WiFi интернет, даска за пеглање, фен, 3 вида на пешкири, обезбеден бесплатен паркинг.
Цена по договор во зависност од периодот на изнајмување.

Повеќе информации и слики на сајтот
www.apartmaniohrid-kolevski.com
+38970250505 Александар

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач