1 / 1
SE PRODAVAAT MEDICINSKI MANTILI 38,40 BROJ
750 МКД
18.05.2022 08:44

Карпош / Скопје

Mantilite se novi, neupotrebuvani moze da se koristat vo zdravstveni ustanovi, no moze i za drugi nameni, bela boja 38broj, i 40broj.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

A
Потврден огласувач
077649696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам