1 / 2
PRODAVAM NIVA ( LIVADA ) VO s. ROBOVO o. BEROVO
300 €
25.05.2021 14:40

Берово / Берово

Квадратура:

553 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

.......................PRODADENO........................
.......................PRODADENO........................
.......................PRODADENO........................
.......................PRODADENO........................
.......................PRODADENO........................

Nivata ( livadata ) se naoga vo opština Berovo potočno selo Robovo.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071506473 / 077685072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам