PRODAVAM ZEMJISTE
30 €
Цената е фиксна
30.03.2022 20:22

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Vo s.Luke Kriva Palanka.SE prodava ritsko-planinsko zemjiste od poveke parceli (4526,4529,4520.4521,4522,4951........),Se prodavaat site zaedno ili poedinecno,po cena od 0,30 do o,55 evra za 1m2
Se prodavaat parceli vo Golema niva-1550 evra broj (4248-so izvor,2056,2057)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bojko
Потврден огласувач
o76 802 040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам