1 / 3
Paleti
130 МКД
27.02.2020 12:52

Кавадарци / Кавадарци

Paletite se so euro dimenzii no ne se so euro pecati . Paletite se samo ednas upotrebeni od Germanija do Makedonija .
Od 150 do 200 parcinja ima na zaliha .

Категорија: Останато

Се продава од:

ljupce
Потврден огласувач
078396030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам