1 / 6
Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември
12.001 €
Цената е фиксна
17.06.2022 20:18

Штип / Штип

Квадратура:

16 m²

Греење:

Нема

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалница. Дуканот наменет за повеке делатности.

Контакт: 078 394 098 Трајче

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070 914 814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам