1 / 1
ELEGANTEN POSREBREN SET SO SRCINJA
890 МКД
Цената е фиксна
21.02.2022 21:24

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Елегантен посребрен сет - белезица и ланче.
Цена од 890,00 денари.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Ѓердани

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

FBI silikonski slusalki AIR TUBE Anti Radiation tehnologija

390 МКД

DIGITALEN vgradliv termometar toplometar

290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам