Logo

Opel Astra H Prodavam Far i Stop

Број на оглас: 2369706 | Објавен на: 20.02.2020, 18:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra H

Tип на делови: Осветлување

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Stop za Opel Astra H
Stop-ot e originalen GM del i e vo dobra sostojba -
Slavco 070 383 484

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Славчо

Потврден огласувач