1 / 6
PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica(PAC-412v)
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 18:14

Карпош / Скопје

PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica (PAC-412v).Gitarata e kako nova,sto znaci deka e vo odlicna sostojba.Kupena e vo 2004.godina i mnogu malce koristena,t.e.nepolni dve godini.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

SCORPIO
Потврден огласувач
076716240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам