SE PRODAVA STARA KAUKA VO CENTAROT NA GRADOT
По Договор
26.06.2022 19:25

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

230 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

vaska cikleva 38

Se prodava stara Kuka na ulica vaska cikeleva br 38
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gjuro
Потврден огласувач
078526477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам