1 / 1
Se baraat rabotnici vo Avtoperalna
1 МКД
Цената не е фиксна
01.02.2023 18:59

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat rabotnici vo avtoperalna vo naselba Aerodrom...Plata po dogovor...

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078 448 580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам