1 / 10
Mesto na NOVIOT AVTOPAT!!!
20 €
29.06.2022 15:21

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Mestoto se naoga na noviot avtopat,koj pominuva na 1metar od samiot plac,sproti benziskata DA petrol,mestoto e pogodno za izgradba na BENZISKA,HOTEL,HOSTEL i drugi delovni objekti,poseduva struja i voda!!!!i ima postoecki 5 stali so kvadratuta od 900kvadrati i kukarka nova gradva so 2 sobi,pogodni za ziveenje i bunar!!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам