1 / 4
Kafez
По Договор
27.03.2020 21:49

Битола / Битола

Квадратура:

200 m²

Se prodava kompletna oprema za nesilki mng socuvana kako nova za 1500 nesilki

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Oglasuva
Потврден огласувач
+389 78269132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам