1 / 1
KROVNI SKALI SLOVENSKI
1 €
15.05.2022 16:30

Битола / Битола

070-269-079 VRSIME PRODAZBA NA TAVANSKI SKALI OD SLOVENSKO PROIZVODSTVO SO DIMENZII 60X110,,,,60X120,,,70X110,,,,70X120,,,,CRNA REKA-bitola lokacija stara bitolska carsija kompleks ribarnici vo dvorot na dzamijata......070-269-079

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
071235068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам