1 / 2
Maski so filter ZA ZAGADEN VOZDUX SO AKTIVEN JAGLEN
450 МКД
Цената е фиксна
13.12.2019 14:09

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MASKI SO FILTER
ZA ZAGADEN VOZDUX
FILTEROT SODRZI AKTIVEN JAGLEN
KOJ STITI 99% OD PM 10 STETNITE CESTICKI

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
078410760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам