1 / 8
masina za susenje
8.000 МКД
22.07.2020 20:45

Струга / Струга

prodavam nova neupotrebena masina za susenje alista heavy duty марка WHIRPOOL-larg capacity

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Се продава од:

angel
Потврден огласувач
071-381-541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам