Logo

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid !

Број на оглас: 2380035 | Објавен на: 16.12.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Pestani / Пештани

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


- Луксузен објект на самата плажа на влезот од Пештани.
- Комплетно готов објект со ИМОТЕН ЛИСТ бр. 5308 и 5310 К.О. ПЕШТАНИ
- Станови со квадратура од 45, 50, 57, 58, 60, 68, 70, 72 м2 со една и две спални.
- Многу квалитетна градба со супер термичка и звучна изолација.
- REHAU дограма со стакла 4 сезони.
- Блиндор врати
- Екстра квалитетна италијанска и шпанска керамика и санитарија.
- Скалишен простор изработен од најквалитетен гранит со алуминиумски огради.
- Два лифта по 4 лица
- Сопствен гаражен простор како и дополнителен простор за паркирање.

Цената на становите е од 800 до 1100 еур/м2

Уживајте на своја плажа и поглед на Охридско езеро !

Контакт телефони:

075/291929, 070/207510 и 070/307504

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dimitar Velkovski