1 / 4
jeep 97 grand cheroke aftomatski menuvac za 5.2 i 40
1 €
31.12.2021 17:27

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Kласа на емисија:

Останато

Jeep delivi za 5.2 i 4.0. 3.1 i2.5 imam skoro sfe shto vi treba prakja Po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jeep
Потврден огласувач
070625190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам