1 / 3
PLAC VO INDUSTRISKA ZONA KACANICKI PAT
29 €
24.01.2023 23:31

Карпош / Скопје

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

5500 m2
Gradezen reon
So kompletna dokumentacija
Do SWISSLION
750 metri od kacanicki pat
Za poveke info 075 321 858

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
075321858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам