1 / 2
Led lenta 5630. 5m warm white toplo belo + adapter 5a
800 МКД
Цената не е фиксна
09.06.2019 12:15

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Led lenta, sveti toplo belo model 5630 so 300 led.
adapterot e 5 amepri.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
074202371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам