se prodavat 2 kuki
1 €
Цената не е фиксна
07.04.2020 22:12

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

450 m²

se prodavat dev kuki vo naselba cair nova gradba dvete kuki se vi isti dror vredi da se vidat


kontakt 072270094 vlado

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tamara
Потврден огласувач
077858013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам